Yliopiston etusivulle Suomeksi På svenska In English
Helsingin yliopisto Eurooppalainen huippuyliopisto
 

Ylioppilasmatrikkeli 1853–1899

Etusivu > Vuosittain

Sisältö:

Aiemmat matrikkelit:

Ylioppilaat kirjautumisvuoden mukaan

Napsauttamalla vuosilukua voit listata henkilöt, jotka kirjautuivat kyseisenä vuonna.

1853 1854 1855 1856 1857 1858 1859 1860 1861 1862 1863 1864 1865 1866 1867 1868 1869 1870 1871 1872 1873 1874 1875 1876 1877 1878 1879 1880 1881 1882 1883 1884 1885 1886 1887 1888 1889 1890 1891 1892 1893 1894 1895 1896 1897 1898 1899

Hakutulos

Löytyi 377 henkilöä.

Voit valita ruksaamalla ne tietueet, jotka haluat tulostaa tai tallentaa. Napsauttamalla henkilönumeroa voit lukea henkilön täydelliset tiedot.

Valitse tältä sivulta kaikki  |  Tyhjennä kaikki

Id Sukunimi Etunimi Kirjoilletulo
25003 KEINÄNEN (av Malmberg) Aura Agatha 11.1.1896
25004 COLLIANDER Erkki Arvid Immanuel 20.1.1896
25005 RUUTH Arvo Ossian 20.1.1896
25006 HELANDER Hugo Alexander 20.1.1896
25007 TOMPURI Valter (Valtti) Alfred 21.1.1896
25008 RAUVOLA Topo Eetu (Topias Edvard) 21.1.1896
25009 EHRNROOTH Oskar 24.1.1896
25010 GRANBERG Herman Kristian 25.1.1896
25011 AF ENEHJELM Kurt Gustaf Edvard 25.2.1896
25012 ROSELIUS Gustaf Michael 30.4.1896
25013 DREIJER Tord Olof 19.5.1896
25014 FLODSTRÖM Karl Johan 19.5.1896
25015 GRÖNHOLM Werner 19.5.1896
25016 HENRIKSSON Karl Vilhelm 19.5.1896
25017 LILJELUND Viktor Emanuel 19.5.1896
25018 LINDQVIST Axel Julius 19.5.1896
25019 NORDBERG Edvin Julius 19.5.1896
25020 NYMAN Edwin Johannes 19.5.1896
25021 PLANTING Arvid Hjalmar 19.5.1896
25022 SIMOLIN Johan Albin 19.5.1896
25023 STENIUS Johan August 19.5.1896
25024 BJÖRKLUND (av Pesonen) Ebba Eleonora 19.5.1896
25025 BORENIUS Ingrid Margaretha 19.5.1896
25026 SAXÉN (av Limnell) Hildur Mathilda 19.5.1896
25027 AARNIO Karl Ernest 19.5.1896
25028 AIRAKSINEN Pekka Voldemar 19.5.1896
25029 BONSDORFF Wäinö Waldemar 19.5.1896
25030 CANDOLIN Antti 19.5.1896
25031 HONKANEN Gustaf (Kustavi) Aleksander 19.5.1896
25032 JÄRNSTRÖM Edward Gustaf 19.5.1896
25033 JÄRVI Toivo Henrik 19.5.1896
25034 LILJA Alexander Leonard 19.5.1896
25035 MINCK Henrik Eskil 19.5.1896
25036 NEOVIUS Nils Hjalmar 19.5.1896
25037 SILFVENIUS (→ SILTALA) Antti Johannes 19.5.1896
25038 SOLITANDER Karl Axel Walfrid 19.5.1896
25039 DAHLBECK Allan Zacharias Petter 19.5.1896
25040 HELLSTRÖM Gustaf Adalbert 19.5.1896
25041 JOHANSSON Anders Wilhelm 19.5.1896
25042 STRÖMBERG Karl Esaias 19.5.1896
25043 BENGELSDORFF Richard Elias 19.5.1896
25044 BONSDORFF Gunnar Emil 19.5.1896
25045 ELVING Hjalmar Rudolf Lionel 19.5.1896
25046 FAGER Paul Henrik (Waerland Are) 19.5.1896
25047 FEDERLEY Harry 19.5.1896
25048 GADD Pehr Adolf 19.5.1896
25049 HARTWALL Gösta 19.5.1896
25050 HOLM Karl Gustaf 19.5.1896
25051 MICHELSSON Gösta (Gustaf) Mathias 19.5.1896
25052 MÖRTENGRÉN Knut Lorentz Fredrik 19.5.1896
25053 NORRMAN Karl Adolf (sitt Carl Adolph) 19.5.1896
25054 NYGRÉN Eugène August 19.5.1896
25055 ROSENLEW Erik 19.5.1896
25056 SCHAUMAN Gunnar Alexander 19.5.1896
25057 STRENGELL Gustaf 19.5.1896
25058 WALLÉN Bengt Erik Johannes 19.5.1896
25059 VON WENDT Ernst Constantin Willehad 19.5.1896
25060 BREDENBERG (av Söderlund) Edit Ellen 19.5.1896
25061 CASTRÉN Gunnar 19.5.1896
25062 CHARPENTIER Karl Gustaf Harald 19.5.1896
25063 DANIELSSON (av Stenius) Sigrid Helene 19.5.1896
25064 EHRNROOTH (av Vikstén) Elna Alexandra Amalia 19.5.1896
25065 EKHOLM (av Wilén) Agda Yolanda 19.5.1896
25066 LEINBERG (av Saarnenheimo) Sigrid Naëmi 19.5.1896
25067 LINDELÖF (av af Björkesten) Ester Elisabet 19.5.1896
25068 LINDFORS Knut Oskar Albert 19.5.1896
25069 VON PFALER (av Genetz) Sigrid 19.5.1896
25070 THESLEFF (av Elfvengren) Elisabet Marie 19.5.1896
25071 WEGELIUS (av Strengell) Anna 19.5.1896
25072 WILÉN (av Reimers) Sigrid Elisabeth 19.5.1896
25073 LIND Alvar Abraham Knut 19.5.1896
25074 BJÖRKMAN Ellen Mathilda 23.5.1896
25075 BÄCKMAN Hjalmar Johannes 23.5.1896
25076 DAHL (av Lagerström) Ida Karolina 23.5.1896
25077 EKLUND (av Ignatius) Elma 23.5.1896
25078 FABRITIUS (av Löwenstein sitt Leonard-Löwenstein) Ester Gabriella Elisabet 23.5.1896
25079 LILJESTRÖM Bertha Constance 23.5.1896
25080 LINDEQVIST Evi Karolina 23.5.1896
25081 ENGSTRÖM Hedvig Maria 23.5.1896
25082 ALBRECHT Karl Ernst Fredrik 23.5.1896
25083 HELLÉN Ingrid Alexandra 23.5.1896
25084 HELLÉN John August 23.5.1896
25085 HERLIN Hugo Alarik 23.5.1896
25086 AF HÄLLSTRÖM Hedvig Ida Signe 23.5.1896
25087 LAVONIUS (av Granfelt) Magdalena Lovisa 23.5.1896
25088 LINDHOLM Carl Henrik 23.5.1896
25089 WILSKMAN (av Eklund) Signe Maria 23.5.1896
25090 VON NUMERS Gösta Gunnar Helge 23.5.1896
25091 AHLSTRÖM Antti Walter 23.5.1896
25092 BERNER Emil Arvid 23.5.1896
25093 BLOMSTEDT John Ossian 23.5.1896
25094 GRÖNROOS Siviä Emilia 23.5.1896
25095 HELENIUS (→ SEPPÄLÄ) Maria (Maiju) Wilhelmiina 23.5.1896
25096 HELLSTÉN (av Lindgren) Irene Olivia 23.5.1896
25097 ILMONI Arne Hjalmar 23.5.1896
25098 JOHANSSON Fanny Vilhelmiina 23.5.1896
25099 KARPPILA Aleksandra (Sanni) 23.5.1896
25100 KRONQVIST (→ KANNAS) Kaarlo Väinö 23.5.1896
25101 PAJULA Paavo Päiviö 23.5.1896
25102 OJANEN (av Suhonen) Ida 23.5.1896
25103 RÖNNEBERG (av Polón) Ester 23.5.1896
25104 TILLY Aino Kunigunda 23.5.1896
25105 WUORINEN Taimi 23.5.1896
25106 KYRKLUND Lilly Hilda Olivia 23.5.1896
25107 LILIUS (→ RAINIO) Selma 23.5.1896
25108 NEOVIUS (av Hjelt) Aino Maria 23.5.1896
25109 PITKÄNEN Hellä Maria 23.5.1896
25110 WASARAINEN Antti Konstantin 23.5.1896
25111 RANTALAINEN Aleksanteri 23.5.1896
25112 LAGERBORG Viva Sofia 23.5.1896
25113 RENFORS (→ RENKO) Samuel Wilhelm 30.5.1896
25114 ANJELIN (→ ANJALA) Toivo Teodor Alvian 1.6.1896
25115 BACKBERG Tyyni August Paulinus 1.6.1896
25116 BACKMAN Karl Arthur 1.6.1896
25117 HELENIUS Isak Edvard 1.6.1896
25118 HYTTINEN Theodor Wilhelm 1.6.1896
25119 JÄRNSTRÖM (→ JÄÄMERI) Ulrik Waldemar 1.6.1896
25120 KAITILA Ilmari Verner 1.6.1896
25121 MALIN (→ MALINEN) Torsten Henrik 1.6.1896
25122 MORING Anders Einar 1.6.1896
25123 NYMAN (→ NUMMI) Julius Alfred 1.6.1896
25124 PERTTULA Juho Kustaa 1.6.1896
25125 SANDQVIST Oiva Adolf Johannes 1.6.1896
25126 SOLIN Edvard Henrik 1.6.1896
25127 SÄRKKÄ Lauri Alku Jonas 1.6.1896
25128 TUURALA Onni Viktor 1.6.1896
25129 TUURALA Oskar 1.6.1896
25130 TÖRNROTH Bruno 1.6.1896
25131 WIHTINEN Kustaa Fredrik 1.6.1896
25132 WUOLLE Kustaa Bernhard 1.6.1896
25133 CARPELAN Tom Hjalmar 1.6.1896
25134 ENEBERG Paul Harald 1.6.1896
25135 MÖLLER Allan Julius Teodor 1.6.1896
25136 SÖDERLING Hans 1.6.1896
25137 TORCKELL Albin Sebastian 1.6.1896
25138 WULFF Nils Gunnar 1.6.1896
25139 ALMARK Johannes Mikael 1.6.1896
25140 CAJANDER Aimo Kaarlo 1.6.1896
25141 JAMA Akseli Ferdinand 1.6.1896
25142 JÄRVINEN Aksel Mauritz 1.6.1896
25143 LINDSTRÖM Juho Henrik 1.6.1896
25144 LINDQVIST Kustaa Johannes 1.6.1896
25145 NIKKILÄ Johannes (Juho) Agapetus 1.6.1896
25146 NILSSON Robert Edvard Harald 1.6.1896
25147 PAUNU Paavo Iikka 1.6.1896
25148 SÖDERMAN Aleksander Henrik 1.6.1896
25149 TALLGREN (→ TUULIO) Oiva Johannes, Länsis./Turkul. 1.6.1896
25150 GAUFFIN Oscar Elim 1.6.1896
25151 LJUNGBERG Paul Walter 1.6.1896
25152 ROSENBERG Leopold Gunnar 1.6.1896
25153 SAVELA Karl Fritiof 1.6.1896
25154 SÖDERLUND Hans 1.6.1896
25155 TAKOLANDER Gustaf Adolf Alfons 1.6.1896
25156 LINDELL (av Lund) Saima Matilda 1.6.1896
25157 TRYGG Tekla Theresia 1.6.1896
25158 AMINOFF Karl Fredrik 1.6.1896
25159 AMINOFF Maria 1.6.1896
25160 HORNBORG Hedvig Catharina Viola 1.6.1896
25161 ILMONI Synnöve Maria 1.6.1896
25162 STIGZELIUS Eva Sofia 1.6.1896
25163 INBERG Kaarlo Johannes (Hannu) 1.6.1896
25164 KIVI Väinö 1.6.1896
25165 LEHTONEN Vaka Aatos Arvo Vihtori 1.6.1896
25166 TERVASKANTO Johan Robert 1.6.1896
25167 INGMAN Erik Johan 1.6.1896
25168 HULKKONEN Niilo Artur Aleksanteri 1.6.1896
25169 GRANFELT Karl Fredrik 8.6.1896
25170 PAKKALA Ernst Werner 8.6.1896
25171 PUUKKO Anders (Antti) Filemon 8.6.1896
25172 SIRELIUS Arne Gabriel 8.6.1896
25173 TAKALA Matti 8.6.1896
25174 TASKINEN Kaarlo 8.6.1896
25175 TIITINEN Herman 8.6.1896
25176 VALKONEN Albin 8.6.1896
25177 AXELSON (→ LINNANIEMI) Harald Julius 8.6.1896
25178 KOIVISTO Toimi Juhana 8.6.1896
25179 KOKKO Simo 8.6.1896
25180 LOUHELAINEN Otto Alexander 8.6.1896
25181 NYSTÉN Torsten Alfred 8.6.1896
25182 PARVIAINEN Valter Olof Luukas 8.6.1896
25183 SORMUNEN Tauno Johannes 8.6.1896
25184 SUOMALAINEN Lauri Lemmetty Samuli 8.6.1896
25185 TIMONEN Uuno Matti 8.6.1896
25186 SAIRANEN Ernst 8.6.1896
25187 REHN Gustaf Adolf 8.6.1896
25188 IMMONEN Johan (Jussi) Armas Anselm 8.6.1896
25189 IGNATIUS Gustaf Selim 8.6.1896
25190 PYLKKÄNEN Werner 8.6.1896
25191 PESONEN Uuno Oskar Wilhelm 8.6.1896
25192 LILIUS Ernst Misael 8.6.1896
25193 LAGUS Fredrik Johannes (Hannes) 8.6.1896
25194 KOJONEN Robert (Rope) 8.6.1896
25195 KOKKI Oskar Henrik 8.6.1896
25196 ETHOLÉN Georg Otto 8.6.1896
25197 NYHOLM Johan Vilhelm 8.6.1896
25198 MEINANDER Valter Birger 8.6.1896
25199 LINDROOS Axel Alexander 8.6.1896
25200 LINDELÖF Richard Matias 8.6.1896
25201 KARLSSON Emil Albin 8.6.1896
25202 HOUGBERG Karl Einar Leonard 8.6.1896
25203 BERGROTH (av Hirn) Eva Alfhild 8.6.1896
25204 WIKLUND Paul Jakob Immanuel 8.6.1896
25205 TESCHE Eugen Alexander 8.6.1896
25206 JOHANSSON (→ JALASMAA) Brynolf 8.6.1896
25207 BASK Gustaf Gunnar Konstantin 8.6.1896
25208 TOFFER Felix Edvard 8.6.1896
25209 NORDMAN (→ SÄRKISILTA) Antti Vilhelm 8.6.1896
25210 MAUNU Juhani Pauli 8.6.1896
25211 HEDMAN (→ KANERVO) Oskari Fredrikki 8.6.1896
25212 KARSTEN Leo Erik 8.6.1896
25213 MINNI Juhana Vilho 8.6.1896
25214 SIIKANEN Eemil Vilho 8.6.1896
25215 SIROLA Yrjö Elias 8.6.1896
25216 SIUTILA Herman Lorenz 8.6.1896
25217 WARTIAINEN Evert Viktor 8.6.1896
25218 ZILLIACUS Gustaf Emil 8.6.1896
25219 ARVELA Elis 8.6.1896
25220 LAURENT Knut Arvid 8.6.1896
25221 AF FORSELLES Jenny Mathilda 8.6.1896
25222 AF HÄLLSTRÖM Gunnar Gideon 8.6.1896
25223 EKLUND (av Fagerholm) Martha. 8.6.1896
25224 TAVASTSTJERNA (av Carlsson sitt Carlstjerna) Dagmar Alexandra 8.6.1896
25225 PAAVOLA Frans Vilhelm (Vilho) 8.6.1896
25226 CANTH Pekka Heikki 15.6.1896
25227 GRANROTH Johan Wilhelm 15.6.1896
25228 KARJALAINEN Suomi 15.6.1896
25229 KARLSSON (→ KAIMIO) Otto Rudolf 15.6.1896
25230 LINDBERG Thure (Tuure) Ivar 15.6.1896
25231 LINDBOHM Knut Hjalmar 15.6.1896
25232 LYYTIKÄINEN Otto 15.6.1896
25233 LYYTIKÄINEN Petter Villiam 15.6.1896
25234 MARKKANEN Aaro 15.6.1896
25235 MUHONEN Pekka Albin (Pekka Alpo) 15.6.1896
25236 RUOTSALAINEN Armas 15.6.1896
25237 SCHWARTZBERG (→ MUSTAKALLIO) Johannes Jaakko 15.6.1896
25238 STENIUS Ivar Immanuel 15.6.1896
25239 AMINOFF Georg 15.6.1896
25240 JALKANEN Aaro Johannes 15.6.1896
25241 KRAEMER (av Ramberg) Eva Karola 15.6.1896
25242 NYLENIUS (av Rauanheimo) Betty Josefina 15.6.1896
25243 PIISPANEN Eva 15.6.1896
25244 WIKBERG Edit Sofia 15.6.1896
25245 INVENIUS (→ INNOLA) Sulo Herman 15.6.1896
25246 KRANK (→ RANKKA) Väinö 15.6.1896
25247 LESKINEN Johan Jalmari 15.6.1896
25248 SILVANDER (→ SALOKAS) Kaarle Johannes Kustaa 15.6.1896
25249 LIUKKONEN Kaarlo 15.6.1896
25250 SALMINEN Aapo (Aappo) 15.6.1896
25251 AHLSTRÖM Karl Gustaf 15.6.1896
25252 BERG Anton Alexander Bernhard 15.6.1896
25253 CRONSTRÖM Severin Johannes Albert 15.6.1896
25254 GROS Oskar 15.6.1896
25255 GRÖNBERG Karl August Birger 15.6.1896
25256 HAGLUND Karl Justinus 15.6.1896
25257 LÖNNQVIST Elias Wilhelm 15.6.1896
25258 MALMBERG Richard 15.6.1896
25259 SPJUT Arvid Alexander 15.6.1896
25260 WESTLIN Richard Volmar 15.6.1896
25261 ÅKESSON Karl Åke 15.6.1896
25262 HIRN (av Vitali) Anna 15.6.1896
25263 LATOMAA Johannes 15.6.1896
25264 WESTLIN (av Schreck) Signe Maria 15.6.1896
25265 DAHLBERG Ragnar Reinhold 15.6.1896
25266 HELENIUS Yrjö Aleksander 15.6.1896
25267 KALLIO Kauno Sankari 15.6.1896
25268 NYHOLM (→ AIRILA) Kaarlo Martti 15.6.1896
25269 OLLILA Onni Valdemar 15.6.1896
25270 SAARINEN Juho Hugo 15.6.1896
25271 STENLUND (→ NYYSSÖLÄ) Eino Santeri 15.6.1896
25272 VARPULA Juho Emanuel 15.6.1896
25273 TEGENGREN Jakob August 15.6.1896
25274 OLIN Edvard Sigfrid 15.6.1896
25275 PETERSON Frans Lennart 15.6.1896
25276 WICHMANN Alexis Rafael 15.6.1896
25277 WICHMANN Assar Sigfrid 15.6.1896
25278 AIRAS Väinö Vilho 15.6.1896
25279 ANIAS Heikki 15.6.1896
25280 APPELGREN (→ APPELGREN-KIVALO) Akseli Kustaa 15.6.1896
25281 ARTTI Pontus Kaarlo 15.6.1896
25282 EHNQVIST Huugo Ferdinand 15.6.1896
25283 HOLMQVIST Aarno Robert 15.6.1896
25284 LEIVISKÄ Iivari Gabriel 15.6.1896
25285 MONTIN (→ VUORELAINEN) Valter 15.6.1896
25286 NORDQVIST (→ AALTIO/ Altio) Kaarlo Fredrik 15.6.1896
25287 PENTZIN Emil Wilhelm 15.6.1896
25288 PYYKKÖ Lauri Ludvig 15.6.1896
25289 TERÄS (→ STÅHLBERG) Herman Ossian 15.6.1896
25290 TUOMIKOSKI Yrjö Matti 15.6.1896
25291 VELLINGK Selma Gustava 15.6.1896
25292 AF HÄLLSTRÖM Edvard Johannes Gabriel 15.6.1896
25293 TRYGG ( → ERÄNHEIMO) Valfrid Aleksander 15.6.1896
25294 WIGELIUS Paul Michael 15.6.1896
25295 LÜCK Edvard Erland 15.6.1896
25296 HUHTI Paavo Oskari 15.6.1896
25297 LINDHOLM Hugo Vilhelm 16.6.1896
25298 LÅNGSTRÖM August Hjalmar 17.6.1896
25299 SUNDQVIST Knut Felix 6.7.1896
25300 NYMAN Karl Hugo 11.9.1896
25301 WIGELIUS Berndt Johan 14.9.1896
25302 HIORT AF ORNÄS John Gustaf 14.9.1896
25303 PETRELL John Edvard 14.9.1896
25304 SILANDER Alf (Alpo) 14.9.1896
25305 LINDROOS Karl Erland 15.9.1896
25306 KILLINEN Ilmari 16.9.1896
25307 KOSTIAN Kivi Mikko 21.9.1896
25308 WREDE Otto Rabbe 24.9.1896
25309 LINDHOLM Teodor Fredrik Edvard 7.10.1896
25310 GRÖNHOLM Karl Alarik 16.12.1896
25311 BERNDTSON Sturle Torsten Fjalar 16.12.1896
25312 BLOMQVIST Hugo Wilhelm 16.12.1896
25313 SUNDMAN Maria Viktoria 16.12.1896
25314 LAMPÉN Arvid Emil 16.12.1896
25315 SAHLGRÉN Abraham Gotthold 16.12.1896
25316 PLETSCHIKOFF Konstantin 16.12.1896
25317 JÄGERHORN Ernst Henrik 16.12.1896
25318 LUND Hugo Ferdinand 16.12.1896
25319 SǼLAN Karl Thorvald 16.12.1896
25320 STJERNVALL Claes Einar Berthel 16.12.1896
25321 VOGT Eduard Robert Adolf () 16.12.1896
25322 HAAPANEN (av Ingman) Maria Emilia 16.12.1896
25323 SCHILDT (av Meinander) Dagny Maria 16.12.1896
25324 ÖHBERG Erik 16.12.1896
25325 GRATSCHOFF (→ Talas av Koskinen) Helga Cecilia Katarina 16.12.1896
25326 FLORSTRÖM Ester Emilia 16.12.1896
25327 HORNBORG (av Aminoff) Gerda Maria 16.12.1896
25328 VON WINTHER Georg 16.12.1896
25329 JACOBSEN Hjalmar Henrik Nikolaj 16.12.1896
25330 EKSTAM (av Stjernschantz) Signe 16.12.1896
25331 PROCOPÉ (av Granfelt) Ebba Karolina Lovisa 16.12.1896
25332 GUNELL Felix Alexander 16.12.1896
25333 HORNBORG Knut Feliks (→ Nuutti) 16.12.1896
25334 STENIUS Gunnar 16.12.1896
25335 WADÉN Johannes Nikolai 16.12.1896
25336 BERNER Helga Maria Wilhelmina 16.12.1896
25337 LÖFBERG Hilda Maria 16.12.1896
25338 SILÉN ( väl Kanervio-Silén av Stenroos) Suoma Amalia 16.12.1896
25339 LINDROOS Otto 16.12.1896
25340 SANDMAN Milja Maria 16.12.1896
25341 VEPSÄLÄINEN Eemil 16.12.1896
25342 KUMLIN Thure Artur 16.12.1896
25343 ÖSTER Johannes Alfred 16.12.1896
25344 ALANNE Armas Viktor 16.12.1896
25345 FOUDILA (→ TUORI) Juho Kustaa 16.12.1896
25346 HUNNELIN (→ HOVILA) Magnus Aleksander 16.12.1896
25347 WESELOFF Vasili (→ Vilho) 16.12.1896
25348 EKLUND (→ TAMMILEHTO) Johan Frithiof 16.12.1896
25349 TIIAINEN Frans Sefanias 16.12.1896
25350 MÄKINEN Kaarle Kristian 16.12.1896
25351 COLLIANDER Gustaf Rafael 16.12.1896
25352 GRÖNHOLM Arthur 16.12.1896
25353 OLIN Gunnar Edvard 16.12.1896
25354 RICHTER Paul Julius Christoffer 16.12.1896
25355 STERNBERG Hugo 16.12.1896
25356 NYHOLM (→ NUOTTAMO) Eemil 16.12.1896
25357 VON ESSEN Emil Werner 16.12.1896
25358 ARO Johan Eemil 16.12.1896
25359 GRÖNROOS Albert Edvin 16.12.1896
25360 SÖDERLUND Bror Waldemar 16.12.1896
25361 BLOMGREN (→ RAUTAJÄRVI) Otto 16.12.1896
25362 WUORNOS Bruno 16.12.1896
25363 BRANDER Akseli Vilho 16.12.1896
25364 DAHLSTRÖM Karl Magnus Lennart 16.12.1896
25365 MIELONEN August Fredrik 16.12.1896
25366 ASCHAN Helena 16.12.1896
25367 BORG (av Lindberg) Milma Maria 16.12.1896
25368 LEVANDER Laura 16.12.1896
25369 SAMUELSSON Selma Alina 16.12.1896
25370 SABEL Adalbert Leporello 16.12.1896
25371 KAARTINEN Eero (Erik) 16.12.1896
25372 KRANK Vilho Ilmari 16.12.1896
25373 PYLKKÄNEN Fabian 16.12.1896
25374 BENGS Johannes 16.12.1896
25375 TEGENGREN Elis Östen 16.12.1896
25376 SANDSTRÖM Einar 16.12.1896
25377 LUND Karl Arne 16.12.1896
25378 KUNNAS Herman Kustaa 16.12.1896
25379 SIMELIUS Veli Kustaa 16.12.1896